0312 419 54 30
Üyelik Sözleşmesi

 

Üyelik Sözleşmesi :

 

HOLLYTUR TURİZM SEYAHAT ACENTASI WEB SİTE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 İşbu Üyelik sözleşmesi site kurallarını düzenlemekte olup bu sözleşme kabul edilmeden siteye Üye olmak mümkün değildir. İşbu Üyelik sözleşmesi ile aşağıda belirtilen site kullanım kurallarına uyacağınızı kabul ve taahhüt etmiş olacağınızdan dikkatle okunması gerekmektedir. Bu aşamayı geçmeniz hali aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 1.GİRİŞ

 Bu site, NEVSUN TURİZM TİC. LTD. ŞTİ.' yi (bundan sonra "www.hollytur.com" olarak anılacaktır) ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve sitenin yapımı ile ilgili içerdiği malzemelerin tüm hakları www.hollytur.com'a aittir. Bu sitedeki kod, yazılım, veritabanı ve veritabanındaki tüm bilgilerin malzemelerin tüm hakları www.hollytur.com'a aittir ve bu bilgiler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Bu bilgileri değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

 2.GENEL KURALLAR

 2.1- www.hollytur.com'a Üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler başka bir amaç için kullanılamaz, diğer kişi ve kurumlara verilemez.

 2.2- www.hollytur.com Üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Bu durumda oluşabilecek olan sorunlardan www.hollytur.com sorumlu değildir.

 2.3- www.hollytur.com'a Üye olurken seçtiğiniz şifre sadece sizin tarafınızdan bilinmektedir. Şifrenizin seçimi ve korunması size aittir. www.hollytur.com şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu değildir.

 2.4- www.hollytur.com Üye olurken verilen bilgilerin doğru ve geçerli bilgiler olduğu kabul edilir. Ancak, bilgilerin doğru olmadığı açık bir şekilde belli olan durumlarda (örn. Adı - Soyadı kısmına girilen Türkçe isim olmadığı kabul görecek girişler) www.hollytur.com, bu Üyenin Üyeliğini askıya alma, silme hakkını saklı tutar. Bilgi verme zorunluluğu bulunmamaktadır.

 2.5- www.hollytur.com'da oluşturulan bağlantı sayfası bilgileri tüm  www.hollytur.com  Üyelerine açıktır.  Bu alanlarda özel bilgi vermemek, sayfalar operasyon ekibi tarafından kontrol edilse de, Üyelerin sorumluluğundadır.

 2.6- www.hollytur.com içeriğindeki tüm paketler, ürünler, satışa açık hizmetler üyelerimize özeldir. 3. Şahıslarca kullanılan şifreler, hesaplar tespit edildiğinde askıya alınmaktadır.

 3.WEB SİTESİ KULLANIM KURALLARI

 "Hollytur"  T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından korunan bir markadır. NEVSUN TURİZM TİC. LTD. ŞTİ. Firmasına kayıtlıdır. Tüm kullanıcılarımız HOLLYTUR ACENTASI'ndan servis ve hizmet almaktadır.

 

3.1- Kullanıcı suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek, ya da yalnızca diğer bir kullanıcıyı rahatsız edecek bir durum yaratan, ya da bu durumlardan herhangi birini teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.

 3.2- Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dâhil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalayamaz ya da iletemez.

 3.3- Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalayamaz ya da iletemez.

 3.4- www.hollytur.com, Üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir ancak kişilere ait bilgiler tek tek kullanılmayacaktır.

 3.5- www.hollytur.com'da bulunan bütün yazılı, resimli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı saklıdır. Bu materyalleri kopyalayarak kişisel sayfalarda yayınlamak ve/veya pazarlamak kesinlikle yasaktır. Kişisel sayfalarda bu gibi materyallerin kullanılması halinde mutlaka kimden alıntı yapıldığı ve/veya alıntı yapılan şahıs ve ticari kurumun izin verdiğini belirten bir ibarenin sayfanın altına eklemesi zorunludur. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda www.hollytur.com bu uyarıyı yaptığından, hiçbir sorumluluk kabul etmez.

 3.6-Teknik aksaklıklardan dolayı www.hollytur.com'da hata ya da kesinti olabilir. www.hollytur.com, hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir.

 4.ÜYELİK

 4.1- www.hollytur.com'da üye olurken verilen bilgilerin doğruluğu göz önünde bulundurulur. Yanlış beyanlardan dolayı oluşabilecek hatalardan www.hollytur.com sorumlu değildir. Her kullanıcı, www.hollytur.com'da yalnızca bir tek Üyelik kaydı açma hakkına sahiptir. Eğer bir kullanıcının birden çok kayıt açtığı tespit edilirse, bu, www.hollytur.com  kurallarının kesin bir ihlali sayılır ve bu kullanıcının tüm Üyelik kayıtları iptal edilir.

 4.2- www.hollytur.com'a  Üye olurken verilen e-posta adresinin Üyeye ait ve aktif bir e-posta adresi olma zorunluluğu vardır. Üyelikle ilgili tüm yazışmalarda sisteme Üye olurken verilen e-posta adresi esas alınır ve bu adres kullanılır. www.hollytur.com verilen e-postanın doğruluğuna inanır ve buna göre davranır. Yanlış ve yalan beyan edilen e-postalardan oluşabilecek hatalardan www.hollytur.com  sorumlu değildir.

 4.3- www.hollytur.com Üyeleri istedikleri zaman Üyelikten çıkabilir. www.hollytur.com

de herhangi bir uyarı yapmaksızın Üyeliği iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 
İletişim Bilgileri
Meşrutiyet Cad. 11/8 Kızılay / Ankara
Telefon : (0 312) 419 54 30
bilgi@hollytur.com
Gizlilik Garantisi
taksit imkanı
İnternette Güvenli Alışveriş
http://www.hollytur.com sitemiz Rapid SSL tarafından sağlanan 128 bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
Copyright © 2019. Met-Ay Turizm Yazılımları All right reserved.